FizMenU

FizMenU, teknoloji ile rehabilitasyonu birleştirerek oluşturulmuş yeni nesil telerehabilitasyon uygulamasıdır. FizMenU fizik tedavi gören hastaların yapması gereken egzersizlerini, yer-zaman bağımsız olarak %100 doğru bir şekilde yapmasını sağlayacaktır. FizMenU sayesinde, fizik tedavi uzmanları her an hastaların iyileşme süreci hakkında bilgi edinebilecek ve yapay zeka ile geliştirilmiş FizMenU’nun hasta iyileşme süreci tahminlerine her zaman ulaşabilecektir. Aynı zamanda fizik tedavi uzmanları anlık olarak hastanın tedavi sürecini, egzersizlerini güncelleyebilecektir.

Dünya’da engelli hastalar verilen egzersizlerin yalnızca %31’ini doğru yapabilmektedir. FizMenU bu oranı %100’e çıkarmayı hedeflemektedir.
Hastaların %65’i yaptığı egzersizi doğru yapıp yapamadığına emin olamamaktadır. FizMenU’nun akıllı yönlendirme sistemi sayesinde hastalar her egzersizi doğru yaptığına emin olacaktır.
Hastalar egzersizlerini evlerinde de fizik tedavi uzmanı gözetiminde yapıyormuş gibi güvenle yapabilecektir.
Hastalar ve uzmanlar günlük olarak yapılan egzersizlerin sayılarını, özelliklerini ve tüm bileşenlerini internetten takip edebilecektir.